KONST / Litografier / Färglitografi 16003434
*
nr 1600 3434
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 18:43:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:20:37
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad sverige épreuve d’artiste
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Färglitografi
nr 1600 3434
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Färglitografi, bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 18:20:37 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad sverige épreuve d’artiste
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50